Krkonošské pivní slavnosti Jilemnice

Sobota 2. červen 2018 na Masarykově náměstí

První ročník Krkonošských pivních slavností v Jilemnici se vyvedl na jedničku. Plné náměstí si užilo vystoupení kapel Wohnout, Vaťák, Jam&Bazar, Pavla Calty a dalších skvělých skupin.

V sobotu 2. června 2018 se v Jilemnici na Masarykově náměstí opět roztočí pípy lokálních i velkých pivovarů. Ochutnáte desítky lahodných piv všech možných značek, chmelové skvosty z Krkonošské pivní stezky i nová neznámá piva. Součástí zábavy bude hravý dětský koutek se skákacím hradem, atrakcemi, kreativními dílnami a malováním na obličej.

Těšte se na bohatý kulturní program v čele s oblíbeným muzikálovým zpěvákem Petrem Kolářem a mladým písničkářem Voxelem. Přesný program najdete níže.

Koukněte na video z prvního ročníku >>

Program na náměstí

KONECKONCŮ ...
13.00
KONECKONCŮ ...

Oblíbená parta z Jilemnice, která z vesela zahání letošní pivky.

DRIÁK
14.30
DRIÁK

Po obědě naskočíme na dravější hudební vlnku. Kočičí kostky na náměstí v Jilemnici rozvibruje punková úderka z podkrkonoší.

petr kolář
16.00
petr kolář

Oblíbený rockový harcovník, bývalý zpěvák kapely Arakain, populární muzikálový zpěvák… zkrátka Petr Kolář v nejlepších letech, v nejlepší kondici, s těmi největšími hity v Jilemnici… Ještě, že tě lásko mám ?

voxel
18.00
voxel

Po rockové náloži se trochu uklidníme s oblíbeným písničkářem Voxelem, který do Jilemnice přiveze svěží a pozitivní atmosféru svých populárních písní

TRAUTENBERK
19.30
TRAUTENBERK

Trautenberk nesmí v Krkonoších chybět. Tahle rozšafná kapela z Klatov má smysl pro humor. Jejich krkonošský dance-metal je na tuzemské scéně skutečným zjevením. Uvidíme, co na to Krakonoš…

YETTI ON – SCHELINGER REVIVAL
21.00
YETTI ON – SCHELINGER REVIVAL

Když jsme tuhle kapelu slyšeli poprvé, říkali jsme si, že Jirka Schelinger vstal z mrtvých… Neuvěřitelná podoba, charakteristický charismatický chraplák a ty největší hity na jednom koncertě.

TŘI SÉGRY REVIVAL BANDA
22.30
TŘI SÉGRY REVIVAL BANDA

Tohle bude nukleární jízda. Nejšťavnatější hity kapely Tři sestry a možná přijede i Venda se svou motorkou.

Alibi Rock
00.00
Alibi Rock

Jak jinak… Na závěr legendární rocková grupa, která do vás natlačí nejznámější české i zahraniční šlágry.