Krkonošské pivní slavnosti Jilemnice

Sobota 1. červen 2019 na Masarykově náměstí

V sobotu 1. června 2019 se v Jilemnici na Masarykově náměstí opět roztočí pípy lokálních i velkých pivovarů. Ochutnáte desítky lahodných piv všech možných značek, chmelové skvosty z Krkonošské pivní stezky i nová neznámá piva. Součástí zábavy bude hravý dětský koutek se skákacím hradem, atrakcemi, kreativními dílnami a malováním na obličej.

Program v Jilemnici

DĚTSKÝ PARK
DĚTSKÝ PARK

I letos máme pro nejmenší připravenou skvělou zábavu ve formě skákacího hradu, malování na obličej, kreativních dílen, soutěží, různých atrakcí a nebude chybět spousta sladkostí.

BEAT BRTEWSKI
13.00
BEAT BRTEWSKI

Sympatická parta okolo pivovarníka a zakladatele Krkonošské pivní stezky, Karla Polívky. Vychutnáte si autorské folk-rockové písně s pozitivním nádechem.

ALIBI ROCK
15.00
ALIBI ROCK
Benjaming's clan
17.00
Benjaming's clan

Hudba Benjaming’s Clanu jsou dudy, housle, banjo, akordeon, několik dalších hudebních nástrojů a stovky kilowatt pozitivní energie.

vypsaná fixa
19.00
vypsaná fixa

Neúnavná pardubická čtyřka oslaví v roce 2019 čtvrtstoletí, a její volné proplouvání mezi rockem, punkem, popem i nezávislou kytarovou scénou úžasně zraje. Jsme moc rádi, že to s nimi oslavíme přímo na náměstí v Jilemnici.

děda mládek illegal band
21.00
děda mládek illegal band

Největší evergreeny legendárního Ivana Mládka v energickém podání skvělé bandy.

jam & bazar
22.30
jam & bazar

Nestárnoucí retro hity pod taktovkou oblíbené kapely z Vrchlabí.

koneckonců
00.00
koneckonců

Na závěr svěží show s úžasnou partou Koneckonců