KRKONOŠSKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI VE VRCHLABÍ

Tradiční Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí slaví 22 let. I letos jsme pro vás připravili bohatou pivní nabídku, vydatný hudební program, dětský park pro celé rodiny, noční svozy autobusů, pivní školu Jardy Učíka a další lákadla.

Do Vrchlabí letos dorazí jedna z nejvýraznější hudebních osobností posledních dvaceti let, charismatický DAVID KOLLER s kapelou. Pod Krkonošskými vršky zazní jak hity legendární Lucie jako Černí Andělé, Chci zas v tobě spát, Oheň… tak jeho sólové kousky Nic není na stálo, Gypsy love, Čas nejde vzít zpátky…

 

Dále to na náměstí rozvrkočí oblíbená, zábavná dvojka TĚŽKEJ POKONDR. Bohatý program doplní hudebními cenami Anděl ověnčená kapela The ATAVISTS, skupina herce a režiséra Vojty Kotka THIS!, jedna z nejpopulárnějších ska-reggae těles FAST FOOD ORCHESTRA, nejvýraznější Kabát revival VAŤÁK, 20 let u nás oslaví rocková jistota ALIBI ROCK, rockenrollové evegreeny krále Elvise připomene CRAZY DOGS a vrchlabské hudební podhoubí zastoupí mlaďáci ACUSTIC FRONT.

Harmonogram najdete zde. 

DĚTSKÝ PARK

Pro děti je i letos připraven bohatý zábavný park. Nebude chybět skákací hrad, malování na obličej, kreativní dílny, čtyřkolky, koloběžky a další atrakce. Na dětském pódiu na travnaté ploše v přidruženém parku vystoupí jedna z nejoblíbenějších českých dětských skupiny ČIPERKOVÉ, dále to roztočí NIKČA a její tancování a zpívánky.

LAHODNÁ PIVA

Samozřejmostí jsou lahodná piva rozličných značek. Nebudou chybět chmelové, horské kousky Krkonošské pivní stezky. Dále jistoty jako Svijany, Kozel, Radegast nebo Novopacké pivko. Z Hradce Králové k nám zavítá výtečný Klenot…

NOČNÍ SVOZY

Jako každý rok, i letos vás až do postele dovezou noční autobusy Krkonošské autobusové dopravy. Včas zveřejníme přesné jízdní řády.

PŘEDPRODEJ

  • Do konce července kupujte vstupenky za 200 Kč. Více informací zde. 
  • Na místě pak za 240 Kč.
  • Děti do 130 cm za doprovodu rodičů mají vstup zdarma.