PIVKY V JILEMNICI

Po roce vás zveme na již třetí ročník Krkonošských pivních slavností na náměstí do Jilemnice. I letos jsme navařili kombinaci lahodného chmelového moku, skvělé hudební zábavy pro děti i dospělé a v neposlední řadě příjemnou podkrkonošskou atmosféru.

 

PÍT SE BUDE

Když pivní slavnosti, tak nesmí chybět litry lahodného piva. Opět ochutnáte výtečné speciály z Krkonošské pivní stezky, jako je horský Fries,Krkonošský Medvěd, Vrchlabský Hendrych nebo pivo Trautenberk z Malé Úpy.  Zkrátka, nemusíte ujít desítky kilometrů, abyste nasáli jedinečná chmelová lákadla, která jsou jinak rozeseta po téměř celých Krkonoších.

Dále nebudou chybět pivní jistoty jako Svijany, Rohozec, Plzeňská piva a jako bonus tu máme třeboňský pivovar Regent.

 

VYPSANÁ FIXA, DĚDA MLÁDEK A DALŠÍ SKVĚLÁ MUZIKA

Během celého dne se představí sedm výtečných hudebních těles. Jako první to zahání sympatická parta okolo pivovarníka a zakladatele Krkonošské pivní stezky, Karla Polívky, BEAT BRTEWSKI. Dále náměstí rozvibruje rocková stálice ALIBI ROCK. Dudy, housle, banjo, akordeon, několik dalších hudebních nástrojů a stovky kilowatt pozitivní energie, to jsou BENJAMING´S CLAN.

Je nám velkou ctí, že můžeme v Jilemnici přivítat oblíbenou neúnavnou pardubickou čtyřku, kapelu VYPSANÁ FIXA, která letos oslaví čtvrtstoletí. Největší evergreeny legendárního Ivana Mládka v energickém podání předvede hudební bomba DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND. Nestárnoucí retro hity JAM & BAZAR, a na závěr to rozproudí dynamická parta KONECKONCŮ.

 

Pro děti a rodiny je připraven dětský kout, nafukovací hrad, zábavné atrakce, malování na obličej a další aktivity. Samozřejmostí jsou pochutiny všech druhů, od tradičních sejkor, prasátka, klobáskek, až po moderní hamburgery a hot dogy.

Přesný harmonogram najdete ZDE 

DOPRAVA

Vzhledem k aktuální dopravní situaci v Jilemnici, kdy na některých místech probíhají stavební práce a uzavírky, prosíme o maximální součinnost při průjezdu městem a parkování. Konkrétní místa k parkování naleznete ZDE. 

PŘEDPRODEJ

Pokud chcete ušetřit, kupujte vstupenky v předprodeji za 200 Kč do konce května a to

Na místě pak dáte 240 Kč.

Děti do 130 cm výšky za doprovodu rodičů zdarma.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

V zájmu udržení bezpečnosti, pořádku a ochrany majetku jsou návštěvníci Krkonošských pivních slavností = celého náměstí, povinni respektovat Návštěvní řád a uposlechnout pokynů osob určených provozovatelem, tj. dozorujících osob, pořádkové služby.

Těšíme se na vás!