Rocková smršť v Jilemnici

Na první ročník Krkonošských pivních slavností v Jilemnici jsme vybrali vydatný hudební program známých i místních kapel. Největším tahákem bude jistě energická punk-rocková parta Wohnout, která si v Podkrkonoší vytvořila silnou základnu. Jejich svaz českých bohémů a kupa rozšafných songů rozhýbe celé náměstí.

Nejen mladé posluchačstvo potěší čerstvá hudební krev v podobně Pavla Callty. Ten sklízí velké úspěchy po celé České republice a díky milionovým shlédnutím na internetu se stává nejoblíbenějším českým interpretem.

Z místních lákadel se představí oblíbená retro skupina Jam&Bazar, která představí disko šlágry legendárních uskupení Abba, Boney M, Bee Gees a dalších. Rocková úderka z Jilemnice a okolí Alibi Rock, kluci z Vrchlabí Flendrs, veselá grupa Jokers s Jilemnickým Petrem Soukupem v čele, který i v na hudební scéně nezapře řeznické kořeny… Všechny fanoušky kapely Kabát rozjede Vaťák, a celou akci vystartuje v pravé poledne dechový soubor Jilemničanka, která si připravila písně o pivě.